NASZA OFERTA

 

Posiadamy dostatecznie dużo miejsc dla turystów indywidualnych i zorganizowanych grup. Drugie piętro naszego domu zajmują cztery pokoje (2,3,4 i 5-osobowe). Każdy jest z łazienką. Dla gości na tym samym poziomie wydzielono aneks kuchenny.
Na trzecim piętrze są trzy pokoje (3,4,3-osobowy) we wspólną łazienką i kuchnią. Jeden z pokoi jest z obszernym tarasem, z którego widać malownicze ruiny zamku.
Na parterze naszego domu jest pokój 6-osobowy z łazienką oraz pokój 3-osobowy z łazienką. Do tej części naszego agrogospodarstwa prowadzi osobne wejście.
Dysponujemy ponadto domkiem letniskowym. Może w nim wygodnie mieszkać 7 osób. Jest tam kuchnia, łazienka oraz przedpokój.
Zachęcamy do wykupienia smacznych domowych posiłków w barze położonym naprzeciw naszego gospodarstwa.
Chętnie przyjmujemy zorganizowane grupy osób, jak również szkółki alpinistyczne i wspinaczkowe.
Przebywając u nas można zrobić grilla, ognisko, pozostawić samochód, przyczepę campingową a także rozbić namiot.

Naszym gościom proponujemy odpoczynek z dala od wielkich miast, w cichym i spokojnym zakątku Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Do ruin zamkowych z naszego domu wędruje się pięć minut. Niecałe pół godziny pieszej wędrówki dzieli nas od rezerwatów przyrody Sokole Góry oraz Góry Towarne. Zapraszamy do odwiedzenia jedynej w tej części Jury Ruchomej Szopki czynnej przez cały rok.